ଜୀବନରେ କେବେ ଖୁସିରେ ରହି ପାରନ୍ତିନି ଏହି 2 ନାମର ଝିଅ ମାନେ

chank

ଜିବନ କେବେ ବି ଖୁସୀ ରେ ରହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ଦୁଇଟି ନାମର ଝିଅ ମାନେ ବିବାହ ଦୁଇଟି ହୃଦୟ ର ଏମିତି ପବିତ୍ର ମିଳନ ଅଟେ ଜାହା ଦୁନିଆଁ ର ସବୁ ସଂମ୍ପର୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ଅଟେ ପତି ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ଦୁନିଆଁ ର ସବୁ ସଂମ୍ପର୍କ ଠାରୁ ନିଆରା ପତି ପତ୍ନୀ ଦୁହେଁ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ଅପରିଚିତ ରହି ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପରେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଶ୍ୱୀକାର କରି ସୁଖ ରେ ଜିବନ ଅତିବାହୀତ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏମିତି ଛୋଟ ମୋଟ ମନମାଳିନ୍ୟ ପତି ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ରହି ଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଏମାନଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ ଆହୁରୀ ନିର୍ବିଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଥାଏ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ରେ ପଡି ଜାଆନ୍ତି ।dfgsfhfgjg

ଆଉ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ପରସ୍ପର ପ୍ରି୍ତି ବିଶ୍ୱାସ ରହିବା ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଥାଏ , ଏହା ସହିତ ଏମାନେ ନିଜ ନିଜକୁ ସମ୍ମାନ କରିବା ବି ନିହାତି ଜରୁରୀ ହୋଇ ଥାଏ ହେଲେ ବେଳେ ଏହି ପତି ପତ୍ନୀ ନିଜର କଟୁ କଥା ରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅପମାନ ଦେବାରେ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି କାରଣ ରୁ ଏମାନଙ୍କ ମନ ରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ଥାଏ , ସେମିତି ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଏମିତି ଦୁଇଟି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ନାମ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ମାନେ କେବେ ବି ନିଜର ପତି ଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସୀ ରେ ରହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେsdfgfdgjhgj,l

ପ୍ରଥମେ ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ K ନାମର ଝିଅ ମାନେ ଏମାନେ ବି ବନ୍ଧୁଗଣ କେବେ ବି ନିଜର ପତି ଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସୀ ରେ ରହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏହା ବଡ କାରଣ ହେଲା ଏହି ନାମର ଝିଅ ମାନେ ସବୁ ସମୟ ରେ ନିଜର ପକି ଙ୍କୁ ସଂନ୍ଧେହ ଆଖି ରେ ଦେଖନ୍ତି ସେହିଥି ପାଇଁ ଏମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ପତି ଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କ କେବେ ବି ସଠିକ୍ ରହେ ନାହିଁ , ଦୁଇ ରେ P ନାମର ଝିଅ ମାନେ ଏମାନେ କେବେ ବି ନିଜର ପତି ଙ୍କ ଠାରେ ଖୁସୀ ରହି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏମାନେ କେବେ ନିଜର ପତିcbnvghmjhk

ଙ୍କ କଥା କୁ ବୁଝି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଜାହା ଫଳ ରେ ଏମିତି କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ଥାଏ ଏମାନେ ସବୁ ବେଳେ ନିଜର ପ୍ରେମ କୁ ହରେଇ ବାର ଭୟ ରେ ଲାଗି ରହି ତାନ୍ତି ,ସେମିତି ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଚାଣକ୍ୟ ଙ୍କ ଏହି ସବୁ ନୀତି କୁ ଯେଉଂ ସବୁ ଲୋକ ମାନେ ମାନି ଥାନ୍ତି ସେମାନେ କେବେ ବି କୈଣସି ସମସ୍ୟା ର ସାମ୍ନା କରନ୍ତି ନାହିଁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *