ବିବାହିତ ମହିଳା ଓ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ପଟେଇବା । ଏବେ ହିଁ ଦେଖନ୍ତୁ

bhabi

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ପଟେଇବା ତାହା ପୁଣି ସହଜ ତରିକାରେ , ତେବେ ଯଦି ତମେ ଭାଉଜ କିମ୍ବା ବିବାହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ପଟେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଛନ୍ତି ତେବେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖନ୍ତୁ । ଭାଉଜ ମାନେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ହୋଇଥାନ୍ତି ପ୍ରଥମେ ଯେଉ ମାନେ ନୂଆ ନୂଆ ବାହା ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବସରେ ରଖଥାନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଆଟିଟୁଡ୍ ବାଲି ହୋଇଥାନ୍ତି ଏମାନଙ୍କୁ ପଟେଇବା ଟିକେ ମୁସକିଲ ହୋଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଭାଉଜ ମାନେ ଯାହାଙ୍କର ମେରେଜ୍ 4 ରୁ 5 ବର୍ଷ ହୋଇ ଯାଇଥିବ ସେମାନଙ୍କର ପିଲାବି ଥିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଅଧିକା ଅଂସ ସମୟ ବାହାରେ ରହୁଥିବେ ସେମାଙ୍କୁ ପଟେଇବା ବହୁତ ସହଜ ହୋଇଥାଏ ।bhabi ji

ତେବେ କେମିତି ପଟେଇବ ନମ୍ବର 1 ମିଠା ମିଠା କଥା କହିଁ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ମଜା କରି ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ପଟେଇ ପାରିବ , ସାଧାରଣତ ଭାଉଜଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ ବହୁତ ମଜାକ ମସ୍ତି ତ ଚାଲିଥାଏ , ଯେବେବି ଭଉଜଙ୍କ ସହ ମିସୁଛ କଥା ହଉଛ ଫେକ୍ଟ କରି ମନେଇ ପାରିବ ଆଉ ମନେ ରଖ ଏମିତି କଥା କୁହ କି ତାଙ୍କୁ ଯେମିତି ଖରାପ ଲାଗିବନି ଆଉ ଭାଉଜ ତମ କଥାକୁ ନଟିସ୍ କରିବ ଯେମିତି ସେଥି ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟନ ଦେବ ଏହି ପରି ଫେକ୍ଟ କରି ପଟେଇ ପାରିବ ।bhabi

ନମ୍ବର 2 ଏହି ପରି ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଟେଇବା ବହୁତ ସହଜ ହୋଇଥାଏ ଯାହାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରାୟତ ଘର ଛାଡି ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଟାଇମ ଦେଇ ନଥାନ୍ତି ଏମିତି ଅବସ୍ତାରେ ଥିବା ଭାଉଜଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ କଥା ଥାଏ ଯାହାକି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାର ଥାଏ କିନ୍ତୁ ସମୟର ଅଭାବ ଯୋଗୁ କହିପାରି ନଥାନ୍ତି , ଆଉ ଭାଉଜ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଏକା ଏକା ଫିଲ କରିଥାନ୍ତି , ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ଯଦି ତାଙ୍କ ସହିତ ଟାଇମ ସିପେଡ କରବ ଏବଂ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ସୁଣିବ ସେ କଣ କରୁଛି କଣ ଫିଲ କରୁଛି ଏହି ସବୁ କଥା ହେଲେ ତମ ସହିତ ବହୁତ କ୍ଲଜ୍ ହେବ ଆଉ ତମେବି ଏହିପରି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଅଳ୍ପ କିଛି ସମୟ ଦେଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଟେଇ ପାରପିବ ।bhabe

ନମ୍ବର 3 ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଟେଇବାକୁ ହେଲେ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୁଅ ଆଉ ଏମିତି କଥାହୁଅ ଏମିତି ଫିଲ୍ କର ସେ ଯେମିତି ବିବାହିତ ନୁହନ୍ତି ଗୋଟିଏ କୁଆଁରି ଝିଅ , କାହିକି ନାଁ ମେରେଜ ପରେ ଝିଅଙ୍କର କିମ୍ବା ମହିଳାଙ୍କର ଅତିତ କଥା ଯାହା ମେରେଜ ପୂର୍ବ ଘଟଣା କୁ ବହୁତ ମିସ୍ କରିଥାନ୍ତି , ତମେ ଯଦି ସେ ସବୁ ଏହି ସମୟରେ ଫିଲ୍ କରିବ ତେବେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଫିଲ କରିବ ଆଉ ତମ କାମ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସହଜ ହୋଇଯିବ , ଆଉ କଥା ହେବା ସମୟରେ ମଝି ମଝିରେ ତମେ ତାଙ୍କର ପ୍ରସଂସା କରି ପାରିବେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ ଆଉ ତମ ଆଡକୁ ଆର୍କଶିତ ହେବା ଚାନସେସ୍ ମଧ୍ୟ ବଢିଯିବ ଆଉ ଭଉଜଙ୍କୁ ପଟେଇବା ସହଜ ହୋଇଯିବ । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *