9 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

ମେଷ ରାଶି: ମେଷ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି , କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସାହସ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା ଭୟ ଥାଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ମନିପୁଲେସନ୍ କରିପାରିବେ , ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରେ , ତେଣୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି: ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ବିଷୟରେ ପରିବାର ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ , ଆମେ ଜୀବନ-ସାଥୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବୁ ଏବଂ ଘରେ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବୁ , ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ସତେ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ |ତୁମ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ଏବଂ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , କିନ୍ତୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ , କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ମନ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଅବସ୍ଥା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବାନ୍ତି ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ଲୋପ ପାଇବ , ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |brusha

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଗଣେଶ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି , ଆଜି ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ , ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ , ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ , ଖର୍ଚ୍ଚ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ହିଁ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବାହାରକୁ ଯାଇ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିବାପାଇଁ ଇଛାହେବ , ଆଜି ଆପଣ ଦ୍ୱିଧାରେ ଅଛନ୍ତି , ଆପଣ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ବାହାରକୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତୁ , ଘର ଏବଂ ବାହାରର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ରକ୍ଷା ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମୂଳମନ୍ତ୍ର ହେବା ଉଚ଼ିତ୍ ।ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ବସ୍ତୁକୁ କିଣିବା ଯୋଗୁଁ କ୍ରେତାଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ଭଲ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ , କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ତୁମର ସୀମିତ ଆୟ ରହିବ , ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ , ଶୀଘ୍ର କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ , ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ତଥାପି, ଅଧିକ ରୋଜଗାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କାହା ଦ୍ୱାରା ଭ୍ରାନ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ |singha

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବ , ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭାବରେ ଲଢ଼ନ୍ତି ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ ହେବ , ଆଜି କିଛି କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ , ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ , ପରିଚାଳନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ , ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ , ତୁମର ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ରହିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବେ , ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜିନିଷକୁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଭଲ ଭାବରେ ରଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ , ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆକାଂକ୍ଷିତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ , ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |bicha

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ପାଇପାରିବେ , ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ , ଚାକିରି ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ , ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ , କାରବାର ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ , ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ , ଯଦି ନୁହେଁ, ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହାତରେ ଯାଇପାରେ , ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଜିଦ୍ ଅପେକ୍ଷା ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ , ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ , ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , କଳାକାର, କାରିଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହିଁ , ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଚାପ ଏବଂ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ , ଆଜି, ଆପଣ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପରିସ୍ଥିତି ଉପ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *