26 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rashi

ମେଷ : ତୁମର ଦିନ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ , ଆଦର୍ଶରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେତୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ , ଆଜି ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ , ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ହଟାଇ ଆପଣ ନିରାଶାର ସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ , ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର କାରଣ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଏଥିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ , ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ , ଯଦି ନୁହେଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହାତରେ ଯାଇପାରେ , ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଜିଦ୍ ଅପେକ୍ଷା ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ , ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ , ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , କଳାକାର କାରିଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମିଥୁନି : ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟତାର ସ୍ରୋତ ହେବ , ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ପ୍ରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟନ୍ତି ।ତେଣୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଉଚ଼ିତ୍ , ଆପଣ ଦେଖିବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିଦେଶୀ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆତ୍ମୀୟତା ବଢିବ , ଆପଣଙ୍କ ବିଦେଶୀ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଯିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି ।ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ ତଥା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଉଚିତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ହେବ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସରଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ,ପ୍ରତିକାର:- ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।brusha

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ ଏମିତିହିଁ ଗପିବା ସମୟରେ ନିଜର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝି ବିଚ଼ାରକରି କହିବେ , ଆପଣ କାହାକୁ କ`ଣ କହୁଛନ୍ତି ଏଥି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଲେଇ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ସମୟ କଟାଇବାକୁ ଚ଼ାହାନ୍ତି , ଆଜିର ଦିନ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଟାଇଲେ ଶୁଭ ହେବ ।ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ , ମିତ୍ର ତଥା ସମ୍ବନ୍ଧିମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ବନାଇବେ ଏବଂ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ , ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ , ଆଜି, କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ , ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ , ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ , ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା : ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କନ୍ୟା ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ , ଆପଣ ଅନୁଶାସନ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ , ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ , ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଅଶୁଭ ଆଚରଣ କରିପାରନ୍ତି , ଆଜି ତୀବ୍ରତା ହେତୁ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ |singha

ତୁଳା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ , ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ , କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନଃ ଭରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଏକ ଖରାପ ଏବଂ ଜିଦ୍ଖୋର ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ , ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ , ଆଜି ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ , ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି , ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ଧନୁ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ , କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରି ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ , ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ , ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଅନେକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |bicha

ମକର : ତୁମର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ , ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ , ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , କାରବାର ଏବଂ କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ , ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ , ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିବ , ତୁମେ ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ମନ ରଖ ଏବଂ ତୁମେ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଭୟର ଅନୁଭବ କରିବେ , ପରିବାରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର କରିବ , ବାଣୀ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ପାଇବ , ଧନ କ୍ଷତିର ରାଶି , ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ମୀନ : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆଜି, ନିଜ ଚିହ୍ନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ରହିବା ଦ୍ୱାରା ବିନିଯୋଗରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ , ଦଲାଲରେ ଲାଭ ଅଛି , ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଯଦି ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ , ପୁରୁଣା ଋଣ ଶେଷ ହୋଇପାରେ , ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇପାରିବ , ନୂତନ ଆୟ ଉତ୍ସ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି , ଅଫିସରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରିବ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *