24 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rashi

ମେଷ: ଆଜି, ତୁମର ମନୋବଳ ଦିନସାରା ଭଲ ରହିବ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ , ଯଦି ସମ୍ଭବ, ତୁମେ ଦୁହେଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯାଅ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ପରସ୍ପର ସହିତ କିଛି ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ , ଜିନିଷଗୁଡିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ , ଆଜି ଆପଣ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବେ , ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ , ଏକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଘଟଣାର ସମକକ୍ଷତା ଅଛି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି , ଆଜି ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ଶେଷ ହେବ , ଭଲ ଚନ୍ଦ୍ର ଅବସ୍ଥା ହେତୁ ତୁମେ ମିଠା କଥା କହି ତୁମର କାମ ଶେଷ କରିପାରିବ , ଯଦି ତୁମେ ଯୋଜନା କର ଏବଂ କାମ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ , ତୁମେ ଖୁସି ହେବ , ଆପଣ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ , ଅର୍ଥ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତିର କିଛି ସମ୍ଭାବନା ଥାଇପାରେ , ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ , ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ତୁମେ ପ୍ରାୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ , ଶାରୀରିକ ରୂପ ଅଭାବରୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ , ମାନସିକ ଟେନସନ ହେବ , ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ , ଭଲ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛାର ସମଷ୍ଟି , ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ |brusha

କର୍କଟ : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ , ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ , ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ , ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିଭରେ ସଂଯମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଯୁଦ୍ଧ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଖର୍ଚ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ , ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ , କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଦାଇତ୍ୱ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଥିବା ଏକ ମନ ଏହାର କଳ୍ପିତ ଆକାଂକ୍ଷାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ, ପତି ପତ୍ନୀ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି , ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧୁର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଶା କରିବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ, ଅସ୍ଥିର ମନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ , ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ , ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ , ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ |singha

ତୁଳା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ , ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ , କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ , ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ , କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ , କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରି ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ , ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ , ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଅନେକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |bicha

ମକର : ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଭୟ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ , ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରେ , ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ , ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ , କୌଣସି ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ , ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତୀତା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ଯୋଗ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ତୁମ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ଏବଂ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , କିନ୍ତୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ , କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ମନ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଅବସ୍ଥା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବାନ୍ତି ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ଲୋପ ପାଇବ , ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ମୀନ : ତୁମ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ପାଇବ , ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର ଏବଂ ସମୟର ଯତ୍ନ ନିଅ , କିଛି ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ହଠାତ୍ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ସମୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଅନେକ ଯୋଜନା ରହିବ , ଯଦି କେହି ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ ଶାନ୍ତ ରୁହ , ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଇପାରିବେ , ଜମି କିମ୍ବା ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ , ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି ମିଳିପାରିବ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *