22 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ଏମିତିହିଁ ଗପିବା ସମୟରେ ନିଜର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝି ବିଚ଼ାରକରି କହିବେ , ଆପଣ କାହାକୁ କ`ଣ କହୁଛନ୍ତି ଏଥି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଲେଇ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ସମୟ କଟାଇବାକୁ ଚ଼ାହାନ୍ତି , ଆଜିର ଦିନ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଟାଇଲେ ଶୁଭ ହେବ ।ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ , ମିତ୍ର ତଥା ସମ୍ବନ୍ଧିମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ବନାଇବେ ଏବଂ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଭାଗିଦାରୀଙ୍କ ସହିତ ଚର୍ଚ୍ଚା ସକାରାତ୍ମକ ହେବ,ପ୍ରତିକାର– କୁକୁରକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ବୃଷ ରାଶି: ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ବିଷୟରେ ପରିବାର ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ , ଆମେ ଜୀବନ-ସାଥୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବୁ ଏବଂ ଘରେ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବୁ , ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ସତେ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି କିଛି ଲୋକ ବୁଧବାର ଦିନ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟିକ ସାଥୀ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ , ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ , ତଥାପି, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ , ଆଜି ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ହୋଇପାରେ , ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପବାଦ ଏବଂ ଅପମାନର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ , ପରିବାରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମତଭେଦ ଥାଇପାରେ , ପତି କିମ୍ବା ଶିଶୁର କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ |brusha

କର୍କଟ : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ , ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ , ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ , ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିଭରେ ସଂଯମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଯୁଦ୍ଧ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଖର୍ଚ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ , ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ , କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଦାଇତ୍ୱ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଥିବା ଏକ ମନ ଏହାର କଳ୍ପିତ ଆକାଂକ୍ଷାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ, ପତି ପତ୍ନୀ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି , ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧୁର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଶା କରିବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ, ଅସ୍ଥିର ମନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ , ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ , ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ , ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ |singha

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବ , ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭାବରେ ଲଢ଼ନ୍ତି ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ ହେବ , ଆଜି କିଛି କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ , ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ , ପରିଚାଳନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ , ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ , ତୁମର ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ରହିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବେ , ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜିନିଷକୁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଭଲ ଭାବରେ ରଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ , ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆକାଂକ୍ଷିତ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ , ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି |bicha

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ପାଇପାରିବେ , ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ , ଚାକିରି ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ , ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ , କାରବାର ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ , ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ , ଯଦି ନୁହେଁ, ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହାତରେ ଯାଇପାରେ , ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଜିଦ୍ ଅପେକ୍ଷା ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ , ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ , ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , କଳାକାର, କାରିଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହିଁ , ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଚାପ ଏବଂ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ , ଆଜି, ଆପଣ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପରିସ୍ଥିତି ଉପ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *