21 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

ମେଷ – ଆଜି ପରିବାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ , ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ , ସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ , ପ୍ରଗତି ହେବ , ଦୃଢ ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ କୌଣସି ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ରାଶି କରାଯାଉଛି , ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ , ଗତକାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାହା ବୁଝିବା ଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ଥିଲା, ଆଜି ଏହା ସରଳ ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ , ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ |

ବୃଷ – ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଭୟ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ , ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରେ , ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ , ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ , କୌଣସି ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ , ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତୀତା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ଯୋଗ କରିବ |

ମିଥୁନ – ତୁମ ପିଲାମାନେ ତୁମକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତାହା କରିବେ , ଘରେ କର୍ମ-କାଣ୍ଡ ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦି ଆୟୋଜିତ ହେବ , ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ କାରଣ ତୁମର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ପାଇବ , ଏହି ଦିନ ତୁମର ମନ ଶୁଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ଚିନ୍ତା ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମେ ନିରାଶାକୁ ଦୂର କରିବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ |brusha

କର୍କଟ – ଆଜି ଆପଣ ଏମିତିହିଁ ଗପିବା ସମୟରେ ନିଜର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝି ବିଚ଼ାରକରି କହିବେ , ଆପଣ କାହାକୁ କ`ଣ କହୁଛନ୍ତି ଏଥି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଲେଇ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ସମୟ କଟାଇବାକୁ ଚ଼ାହାନ୍ତି , ଆଜିର ଦିନ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଟାଇଲେ ଶୁଭ ହେବ ।ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ , ମିତ୍ର ତଥା ସମ୍ବନ୍ଧିମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ବନାଇବେ ଏବଂ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଭାଗିଦାରୀଙ୍କ ସହିତ ଚର୍ଚ୍ଚା ସକାରାତ୍ମକ ହେବ,ପ୍ରତିକାର– କୁକୁରକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ସିଂହ – ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି , କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସାହସ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା ଭୟ ଥାଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ମନିପୁଲେସନ୍ କରିପାରିବେ , ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରେ , ତେଣୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା – କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ , ଆଜି, ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, ନଚେତ୍ ତୁମର କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ , ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତୁମେ ସମାଲୋଚନା କରିପାରିବ , ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିପାରେ , ଆପଣ ଘରେ ଏବଂ କାମରେ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ , ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଅବକାଶ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |singha

ତୁଳା – ଆଜି ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ , ଥକାପଣ ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ , ଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ନିଜକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ , ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି |

ବିଛା – ଆଜି ଆପଣ ସାଧାରଣ ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଭୁଲିପାରିବେ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ହଜିଯାଇପାରିବେ , ତେଣୁ, ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କର , ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଭ୍ରମଣ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ତୁମର କଳା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆଗ୍ରହ ରହିବ, ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ |

ଧନୁ – ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ , ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ , ଆଜି କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ , ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇ ପାରିବ , ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ , ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |bicha

ମକର – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ , ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ , କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ – ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ , ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ , ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ , ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ , ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନକରନ୍ତୁ , ସେୟାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ , ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ , ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ , ଦୌଡ଼ିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚକିତ କରିପାରେ , ଆଜି କେବଳ ବସିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରକୁ ବଢେଇପାରେ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *