18 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rashi

ମେଷ ରାଶି: ମେଷ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି , କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସାହସ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା ଭୟ ଥାଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ମନିପୁଲେସନ୍ କରିପାରିବେ , ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରେ , ତେଣୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି: ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ବିଷୟରେ ପରିବାର ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ , ଆମେ ଜୀବନ-ସାଥୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବୁ ଏବଂ ଘରେ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବୁ , ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ସତେ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ |ତୁମ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ଏବଂ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , କିନ୍ତୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ , କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ମନ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଅବସ୍ଥା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବାନ୍ତି ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ଲୋପ ପାଇବ , ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |brusha

କର୍କଟ : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ , ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ , ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ , ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିଭରେ ସଂଯମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଯୁଦ୍ଧ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଖର୍ଚ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ , ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ , କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଦାଇତ୍ୱ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଥିବା ଏକ ମନ ଏହାର କଳ୍ପିତ ଆକାଂକ୍ଷାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ, ପତି ପତ୍ନୀ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି , ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧୁର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଶା କରିବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ, ଅସ୍ଥିର ମନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ , ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ , ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ , ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ |singha

ତୁଳା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଧାରା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ , ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ ହାତରେ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ , ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ , ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ , କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ , ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି , ଆପଣ ଯାତ୍ରା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ପୁନର୍ବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ , ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ , ତୁମର ଜୀବନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଯାହା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ , ତୁମେ ସମାଜରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ , ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ , ପିଲା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ , ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

ଧନୁ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଆଶା ଏବଂ ସଫଳତା ଦେବ , ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବ , ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ, କାରଣ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆତ୍ମ ନିର୍ମାଣରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗଦାନକାରୀ |bicha

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ପାଇପାରିବେ , ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ , ଚାକିରି ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ , ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ , କାରବାର ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ , ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ , ଯଦି ନୁହେଁ, ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହାତରେ ଯାଇପାରେ , ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଜିଦ୍ ଅପେକ୍ଷା ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ , ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ , ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , କଳାକାର, କାରିଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହିଁ , ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ଚାପ ଏବଂ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ , ଆଜି, ଆପଣ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପରିସ୍ଥିତି ଉପ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *