17 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rashi

ମେଷ : ତୁମ ପିଲାମାନେ ତୁମକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତାହା କରିବେ , ଘରେ କର୍ମ-କାଣ୍ଡ ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦି ଆୟୋଜିତ ହେବ , ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ କାରଣ ତୁମର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ପାଇବ , ଏହି ଦିନ ତୁମର ମନ ଶୁଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ଚିନ୍ତା ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମେ ନିରାଶାକୁ ଦୂର କରିବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ , ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନକରନ୍ତୁ , ସେୟାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ , ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ , ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ , ଦୌଡ଼ିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚକିତ କରିପାରେ , ଆଜି କେବଳ ବସିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରକୁ ବଢେଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବ , ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭାବରେ ଲଢ଼ନ୍ତି ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ ହେବ , ଆଜି କିଛି କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ , ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ , ପରିଚାଳନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ , ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |brusha

କର୍କଟ : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ , ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ , ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ , ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିଭରେ ସଂଯମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଯୁଦ୍ଧ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଖର୍ଚ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ , ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ , କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଦାଇତ୍ୱ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଥିବା ଏକ ମନ ଏହାର କଳ୍ପିତ ଆକାଂକ୍ଷାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ, ପତି ପତ୍ନୀ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି , ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧୁର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଶା କରିବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ, ଅସ୍ଥିର ମନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ , ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ , ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ |singha

ତୁଳା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଧାରା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ , ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ ହାତରେ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ , ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ , ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ , କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ , ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି , ଆପଣ ଯାତ୍ରା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ପୁନର୍ବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ , ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ , ତୁମର ଜୀବନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଯାହା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ , ତୁମେ ସମାଜରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ , ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ , ପିଲା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ , ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

ଧନୁ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଆଶା ଏବଂ ସଫଳତା ଦେବ , ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବ , ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ, କାରଣ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆତ୍ମ ନିର୍ମାଣରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗଦାନକାରୀ |bicha

ମକର : ଆଜି ତୁମର ମନୋବଳ ଦିନସାରା ଭଲ ରହିବ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ , ଯଦି ସମ୍ଭବ, ତୁମେ ଦୁହେଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯାଅ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ପରସ୍ପର ସହିତ କିଛି ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ , ଜିନିଷଗୁଡିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ , ଆଜି ଆପଣ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବେ , ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ , ଏକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଘଟଣାର ସମକକ୍ଷତା ଅଛି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି , ଆଜି ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ଶେଷ ହେବ , ଭଲ ଚନ୍ଦ୍ର ଅବସ୍ଥା ହେତୁ ତୁମେ ମିଠା କଥା କହି ତୁମର କାମ ଶେଷ କରିପାରିବ , ଯଦି ତୁମେ ଯୋଜନା କର ଏବଂ କାମ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ , ତୁମେ ଖୁସି ହେବ , ଆପଣ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ , ଅର୍ଥ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତିର କିଛି ସମ୍ଭାବନା ଥାଇପାରେ , ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ , ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ତୁମେ ପ୍ରାୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ |

ମୀନ : ଆଜି ତୁମର ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ , ଶାରୀରିକ ରୂପ ଅଭାବରୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ , ମାନସିକ ଟେନସନ ହେବ , ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ , ଭଲ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ପତି ପତ୍ନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛାର ସମଷ୍ଟି , ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *