16 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

ମେଷ – ଆଜି ଆପଣ ଏମିତିହିଁ ଗପିବା ସମୟରେ ନିଜର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝି ବିଚ଼ାରକରି କହିବେ , ଆପଣ କାହାକୁ କ`ଣ କହୁଛନ୍ତି ଏଥି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଲେଇ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ସମୟ କଟାଇବାକୁ ଚ଼ାହାନ୍ତି , ଆଜିର ଦିନ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଟାଇଲେ ଶୁଭ ହେବ , ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ, ମିତ୍ର ତଥା ସମ୍ବନ୍ଧିମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ବନାଇବେ ଏବଂ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ ।

ବୃଷ – ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟତାର ସ୍ରୋତ ହେବ , ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ପ୍ରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟନ୍ତି ।ତେଣୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଉଚ଼ିତ୍ , ଆପଣ ଦେଖିବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିଦେଶୀ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆତ୍ମୀୟତା ବଢିବ , ଆପଣଙ୍କ ବିଦେଶୀ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଯିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି ।ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ ତଥା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଉଚିତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ହେବ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସରଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ,ପ୍ରତିକାର:- ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ , କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରି ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ , ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ , ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଅନେକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |brusha

କର୍କଟ – ତୁମ ପିଲାମାନେ ତୁମକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତାହା କରିବେ , ଘରେ କର୍ମ-କାଣ୍ଡ ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦି ଆୟୋଜିତ ହେବ , ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ କାରଣ ତୁମର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ପାଇବ , ଏହି ଦିନ ତୁମର ମନ ଶୁଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ଚିନ୍ତା ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମେ ନିରାଶାକୁ ଦୂର କରିବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ |

ସିଂହ – ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ , ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ , ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ , ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ , ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନକରନ୍ତୁ , ସେୟାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ , ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ , ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ , ଦୌଡ଼ିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚକିତ କରିପାରେ , ଆଜି କେବଳ ବସିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରକୁ ବଢେଇପାରେ |singha

ତୁଳା – ଆଜି ପରିବାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ , ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ , ସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ , ପ୍ରଗତି ହେବ , ଦୃଢ ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ କୌଣସି ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ରାଶି କରାଯାଉଛି , ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ , ଗତକାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାହା ବୁଝିବା ଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ଥିଲା, ଆଜି ଏହା ସରଳ ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ , ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ |

ବିଛା – ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଭୟ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ , ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରେ , ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ , ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ , କୌଣସି ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ , ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତୀତା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ଯୋଗ କରିବ |

ଧନୁ – ଆଜି ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ , ଥକାପଣ ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ , ଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ନିଜକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ , ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି |bicha

ମକର – ଆଜି ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ , ତୁମର ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ରହିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବେ , ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜିନିଷକୁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଭଲ ଭାବରେ ରଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ – ଆଜି, ବୃଥା କହିବା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନ ଲଗାଇବା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ , ଇଗୋ ଅଧୀନରେ କୌଣସି ଶୀଘ୍ର ଅର୍ଥନୈତିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ସକରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆଗକୁ ନେଇଯିବ , ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ , ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ମୀନ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଆଶା ଏବଂ ସଫଳତା ଦେବ , ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇବ , ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ, କାରଣ ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆତ୍ମ ନିର୍ମାଣରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗଦାନକାରୀ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *