13 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

ମେଷ – ତୁମର ଦିନ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ , ଆଦର୍ଶରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେତୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ , ଆଜି ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ , ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ହଟାଇ ଆପଣ ନିରାଶାର ସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ , ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର କାରଣ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଏଥିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ , ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ , ଯଦି ନୁହେଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହାତରେ ଯାଇପାରେ , ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଜିଦ୍ ଅପେକ୍ଷା ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ , ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ , ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ , କଳାକାର କାରିଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମିଥୁନି – ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟତାର ସ୍ରୋତ ହେବ , ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ପ୍ରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟନ୍ତି ।ତେଣୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଉଚ଼ିତ୍ , ଆପଣ ଦେଖିବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିଦେଶୀ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆତ୍ମୀୟତା ବଢିବ , ଆପଣଙ୍କ ବିଦେଶୀ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଯିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି ।ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ ତଥା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଉଚିତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ହେବ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସରଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ,ପ୍ରତିକାର:- ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।brusha

କର୍କଟ – ଆଜି ଆପଣ ଏମିତିହିଁ ଗପିବା ସମୟରେ ନିଜର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝି ବିଚ଼ାରକରି କହିବେ , ଆପଣ କାହାକୁ କ`ଣ କହୁଛନ୍ତି ଏଥି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଲେଇ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ସମୟ କଟାଇବାକୁ ଚ଼ାହାନ୍ତି , ଆଜିର ଦିନ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଟାଇଲେ ଶୁଭ ହେବ ।ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ , ମିତ୍ର ତଥା ସମ୍ବନ୍ଧିମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ବନାଇବେ ଏବଂ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଭାଗିଦାରୀଙ୍କ ସହିତ ଚର୍ଚ୍ଚା ସକାରାତ୍ମକ ହେବ,ପ୍ରତିକାର– କୁକୁରକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ସିଂହ – ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ହେତୁ ହତାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି , କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସାହସ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା ଭୟ ଥାଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କିମ୍ବା ମନିପୁଲେସନ୍ କରିପାରିବେ , ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରେ , ତେଣୁ ଅଧିକ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା – କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ , ଆଜି, ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, ନଚେତ୍ ତୁମର କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ , ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତୁମେ ସମାଲୋଚନା କରିପାରିବ , ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିପାରେ , ଆପଣ ଘରେ ଏବଂ କାମରେ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିପାରିବେ , ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଅବକାଶ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |singha

ତୁଳା – ଆଜି ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ , ଥକାପଣ ଏବଂ ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବ ହୋଇପାରେ , ଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ନିଜକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ , ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି |

ବିଛା – ଆଜି ଆପଣ ସାଧାରଣ ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଭୁଲିପାରିବେ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ହଜିଯାଇପାରିବେ , ତେଣୁ, ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କର , ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଭ୍ରମଣ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଗଣେଶଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ତୁମର କଳା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆଗ୍ରହ ରହିବ, ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ଅଧିକ ହେବ |

ଧନୁ – ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ , ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ , ଆଜି କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ , ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇ ପାରିବ , ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ , ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |bicha

ମକର – ତୁମ ପିଲାମାନେ ତୁମକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତାହା କରିବେ , ଘରେ କର୍ମ-କାଣ୍ଡ ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦି ଆୟୋଜିତ ହେବ , ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନ କାରଣ ତୁମର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିଶ୍ରାମ ପାଇବ , ଏହି ଦିନ ତୁମର ମନ ଶୁଦ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ଚିନ୍ତା ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମେ ନିରାଶାକୁ ଦୂର କରିବ ଏବଂ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ , ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନକରନ୍ତୁ , ସେୟାର କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ , ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ , ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ , ଦୌଡ଼ିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚକିତ କରିପାରେ , ଆଜି କେବଳ ବସିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରକୁ ବଢେଇପାରେ |

ମୀନ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ , ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ , କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *