11 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

ମେଷ : ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟତାର ସ୍ରୋତ ହେବ , ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ପ୍ରକାର ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟନ୍ତି ।ତେଣୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଉଚ଼ିତ୍ , ଆପଣ ଦେଖିବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିଦେଶୀ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆତ୍ମୀୟତା ବଢିବ , ଆପଣଙ୍କ ବିଦେଶୀ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଯିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି ।ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ ତଥା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଉଚିତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ହେବ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସରଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ,ପ୍ରତିକାର:- ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ , ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି, ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନକରନ୍ତୁ , ସେୟାର – କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ , ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ , ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ , ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ , ଦୌଡ଼ିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚକିତ କରିପାରେ , ଆଜି କେବଳ ବସିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରକୁ ବଢେଇପାରେ |

ମିଥୁନି : ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ , ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ , ଆଜି, କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ , ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ , ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ , ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |brusha

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ ଏମିତିହିଁ ଗପିବା ସମୟରେ ନିଜର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଝି ବିଚ଼ାରକରି କହିବେ , ଆପଣ କାହାକୁ କ`ଣ କହୁଛନ୍ତି ଏଥି ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କର ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବୁଲେଇ ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆପଣ ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ସମୟ କଟାଇବାକୁ ଚ଼ାହାନ୍ତି , ଆଜିର ଦିନ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଟାଇଲେ ଶୁଭ ହେବ ।ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ , ମିତ୍ର ତଥା ସମ୍ବନ୍ଧିମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ବନାଇବେ ଏବଂ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ , ସାମାଜିକ ରୂପରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ , ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ , ଆଜି, କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ , ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ , ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ , ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ , ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା : ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କନ୍ୟା ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ , ଆପଣ ଅନୁଶାସନ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ , ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ , ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଅଶୁଭ ଆଚରଣ କରିପାରନ୍ତି , ଆଜି ତୀବ୍ରତା ହେତୁ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | singha

ତୁଳା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ , ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ , କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ  |

ବିଛା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ , ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ , କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ  |

ଧନୁ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ , କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରି ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ , ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ , ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ଦୃଢ ମନୋବଳ ଏବଂ ଅନେକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ , ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |bicha

ମକର : ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଭୟ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ , ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରେ , ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ , ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ , କୌଣସି ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ , ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତୀତା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ଯୋଗ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ତୁମ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ଏବଂ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , କିନ୍ତୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ , କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ମନ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଅବସ୍ଥା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବାନ୍ତି ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ଲୋପ ପାଇବ , ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ମୀନ : ତୁମ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ପାଇବ , ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର ଏବଂ ସମୟର ଯତ୍ନ ନିଅ , କିଛି ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ହଠାତ୍ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ସମୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଅନେକ ଯୋଜନା ରହିବ , ଯଦି କେହି ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ ଶାନ୍ତ ରୁହ , ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେଇପାରିବେ , ଜମି କିମ୍ବା ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ , ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି ମିଳିପାରିବ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *