10 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

ମେଷ : ଆଜି ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା ତୁମ ଉପରେ ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା ତୁମର ଦିନକୁ ଶୁଭ କରିବ , ପ୍ରିୟଜନ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳତା ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ , ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ , ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ , ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ , ଅତିଥିମାନେ ଆସିପାରନ୍ତି ।

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତି ଦିବସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ କିନ୍ତୁ ନିଜ ମନକୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କର କିମ୍ବା ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ଶବ୍ଦର ଭୁଲ ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବ , ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ , ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ସହିତ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ , ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ ସେବା ସଂଗଠନରେ ସମର୍ଥନ ପ୍ରଦାନ କରି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ , କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପିଲା ହେତୁ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , କଭାନାରେ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ଅଫର ପାଇପାରିବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ହୁଏତ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରର କାରଣ ହୋଇପାରେ , ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖ , ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ , ଶାନ୍ତ ମନୋଭାବ ଏବଂ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ପରିଚାଳନା କର , ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |brusha

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଏନଜିଓରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ , ତୁମର ପରିଚୟ ସମାଜର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ଭବତ। , ପିଲା ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ |

ସିଂହ : ଆଜି, ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ସାମାନ୍ୟ ମତଭେଦ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ଚାଟ୍ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ , ଆଜି ଦିନସାରା ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ , ଆପଣ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଏକ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ , ଆଜି ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହୋଇପାରେ , ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ , ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା : ଏହି ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଚତୁରତାର ସହ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ମାନସିକ ମାନିଆ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ , ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ହୃଦୟକୁ ଦୃଢ ରଖ, କୌଣସି ଅସୁବିଧା ତୁମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବ ନାହିଁ , ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ କିମ୍ବା ଖାଦ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିଚାର ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ନୁହେଁ |singha

ତୁଳା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନଃ ଭରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଏକ ଖରାପ ଏବଂ ଜିଦ୍ଖୋର ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ , ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ , ଆଜି ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ , ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି , ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ବିଛା : ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ , ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବେ , ପରିବାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭଲ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ , ଯଦିଓ ଆଜି ବିରୋଧୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ, ତେଣୁ ଦିନଟି ଅତି ଭଲ ଉପାୟରେ ବିତାଇବ , ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ଧନୁ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଦିନ ସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଥାଇପାରେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ନିଜ ମନ ସହିତ କାମ କରିବେ , ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ , ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଧକ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ , କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେଇ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , କାହାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବାକୁ ନ କହି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |bicha

ମକର : ତୁମର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ , ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ , ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ , କାରବାର ଏବଂ କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ , ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ , ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଖୁସି ହେବ , ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିବ , ତୁମେ ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବ , ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ମନ ରଖ ଏବଂ ତୁମେ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଭୟର ଅନୁଭବ କରିବେ , ପରିବାରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର କରିବ , ବାଣୀ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ , ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ପାଇବ , ଧନ କ୍ଷତିର ରାଶି , ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ମୀନ : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆଜି, ନିଜ ଚିହ୍ନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ରହିବା ଦ୍ୱାରା ବିନିଯୋଗରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ , ଦଲାଲରେ ଲାଭ ଅଛି , ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଯଦି ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ , ପୁରୁଣା ଋଣ ଶେଷ ହୋଇପାରେ , ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇପାରିବ , ନୂତନ ଆୟ ଉତ୍ସ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି , ଅଫିସରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରିବ |

Love To Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *